Możesz nam zaufać

Priorytetem dla nas jest przynoszenie korzyści naszym klientom. Dążymy do nawiązania długotrwałej współpracy i właśnie dlatego realizujemy projekty terminowo, a klienci zawsze są zadowoleni z jakości otrzymanych materiałów i usług.


Wspólnie z Państwem ustalamy zakres prac oraz terminy. Nasi przedstawiciele handlowi dostają aktualne informacje dotyczące możliwości realizacji projektów, więc mogą podawać zobowiązujące terminy realizacji zleceń. Nad większymi projektami pracuje zespół tłumaczy koordynowany przez weryfikatora. Weryfikatorzy to osoby o najwyższych kompetencjach merytorycznych i językowych, którzy czuwają nad spójnością językową tłumaczenia. Najczęściej to właśnie oni ustalają we współpracy z Państwem słowniki terminów specjalistycznych tak, aby były zgodne z wcześniej stosowanymi w Państwa firmie. Do dokumentowania tłumaczeń używamy specjalistycznego oprogramowania. Dzięki temu realizacja projektów jest szybsza i tańsza.Przekonaj się, jak to działa

W przypadku zleceń obejmujących nie tylko tłumaczenie ceny są kalkulowane indywidualnie zależnie od trudności zlecenia i zakresu usług.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi aktualizacje dokumentów, które wcześniej przetłumaczyliśmy, są szybkie i spójne z wcześniejszymi tłumaczeniami.Zleć tłumaczenie już dziś!
To proste, szybkie i korzystne cenowo rozwiązanie.


START